Delta Finans

Ev Hanımları İçin Gelir Kapısı: Instagram Çekilişleri

Ev Hanımları İçin Gelir Kapısı: Instagram Çekilişleri

2016 yılında başlayan ve kısa sürede popüler hale gelen Instagram çekiliş sektörü kısa sürede iyi bir ivme kazandı. Firmaların kendi Instagram takipçilerine küçük hediyeler vermesiyle temeli atılan bu sektörde günümüzde araba ve ev gibi büyük hediyeler veriliyor. Peki bu Instagram çekilişleri ne kadar güvenilir? Instagram çekilişleri adil mi? Çekilişlerde çıkan hediyeler gerçekten kazanan kişilere veriliyor mu? Instagram çekilişleri düzenleyenlerin bundan kazancı nedir? İsteyen herkes Instagram çekilişleri düzenleyebilir mi? Instagram çekilişlerini sizin için inceledik, güvenilir ve hediyeleri veren firmaları derledik. Ayrıca çekilişlere katılarak ek gelir oluşturabileceğiniz önerilerimizi bu yazıda okuyabilirsiniz. Ev hanımları için iyi bir gelir kaynağı olabilir. Her satırı dikkatle okumanız, sizin faydanıza olacaktır.

Instagram Çekilişleri Güvenilir Mi?

Instagram çekilişlerinin tamamının güvenilir olduğunu söylemek ne yazık ki çok güç. Instagram çekilişlerinin asıl amacı organik ve doğal bir şekilde yeni takipçilere ulaşmak ve takipçi sayısını yükseltmektir. Yüksek takipçili Instagram hesapları her zaman itibar görmektedir. Bundan dolayı kişisel ve kurumsal hesaplar Instagram çekilişleri düzenleyerek takipçi sayılarını artırmayı hedeflemektedirler.  

Instagram çekilişleri düzenleyen sayfaların iyi incelenmesi gerekmektedir. A101 gibi köklü bir firmanın yaptığı çekilişin güvenilirliğinin sorgulanması doğru olmayabilir. Bu hediyenin verildiğine inanmalıyız fakat A101 gibi milyonlarca kişinin takip ettiği ve yüksek katılımın gerçekleştiği bir çekilişte kazanma şansımız çok zor bir ihtimaldir. Bu nedenle Instagram’da kullanılan #çekiliş hashtag’ini incelemeye başlamalıyız. İşte burada katılmayı düşündüğümüz çekilişlerin güvenilirlik araştırmasını iyi bir şekilde yapmalıyız.

“Instagram çekilişleri %100 güvenlidir, hepsine katılın” dememiz kesinlikle doğru bir yaklaşım olmayacaktır. Çekilişi düzenleyenin kim veya hangi firma olduğu önem arz etmektedir. Eğer sürekli çekiliş düzenleyen bir sayfa ise gerçekten bu çekilişleri canlı yayında sonuçlandırıp sonuçlandırmadığına bakmalı, canlı yayınlarını izlemeliyiz. Bir çekilişin gerçek olup olmadığını canlı yayını izleyerek rahatlıkla tespit edebiliriz. Çekilişi sonuçlandırdığı Instagram çekiliş aracını görmeliyiz. Ancak sahte çekiliş düzenleyenler bu sayfaların benzerlerini yapıp, çekilişi gerçekten yapıyormuş gibi göstermektedirler. Güvenilir Instagram çekiliş araçları ise, bunun önüne çekiliş teyidi kodu ile geçmektedirler. Canlı yayını sunan kişinin çekilişi sonlandıktan sonra bu teyit konunu vererek, çekilişin şeffaflığını ortaya koymalıdır.

Instagram çekilişleri adil mi? Instagram çekilişlerinde çıkan hediyeler gerçekten kazanan kişilere veriliyor mu? Instagram çekilişlerini düzenleyenlerin bundan kazancı nedir? İsteyen herkes çekiliş düzenleyebilir mi?  Ve Instagram çekilişleri ile ilgili çok daha fazlasını uzun süren deneyimlerimiz sonucunda sizlerle paylaşıyoruz. Sizi şaşırtacak ve Instagram çekilişlerine katılarak evden para kazanabileceğiniz metotları anlattığımız yazımıza yarın devam edeceğiz. Instagram çekilişleri yazımızın devamı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
    BİR YORUM YAZ