Delta Finans

Evden kazanç sağlama ipuçları

Evden kazanç sağlama ipuçları

Gücümüzün yaptıklarımızın ve yapabileceklerimizin farkına varmalıyız. Evden kazanç sağlama ipuçları. Biz Kadınlar gelişmek ilerlemek, bir şeyler başarabilmek için ne birini ne birçok diplomaya ne de başkasının yardımına ihtiyaç duyma malıyız.

Bir kadının dikiş dikebilmesi için tasarım okuluna, pasta yapabilmesi için pastacılık okuluna, yahut boya yapabilmesi için el sanatları okuluna gitmesi gerekmez.

Evden kazanç sağlama ipuçları


Biz bir şey yapmak istersek, sadece derin bir nefes alıp o işi planlamaya ve yapmaya başlarız sonucunda da güzel bir şekilde bitiririz illa dışarılarda aktif olmamız gerekmiyor elimizden her iş geldiği için evimizden her işimizi yönetebiliriz.

Mesela ben, boyama, online satış, dikiş, sosyal medya danışmanlığı, sunum, yemek tarifi, dekorasyon, annelik ve daha birçok iş yapıyorum evinizden hobilerinizi kazanca dönüştürebilirsiniz.

Şimdi size kısaca bahsetmek istiyorum sosyal medya danışmanlığı yapmak hiç zor değil, aktif bir kullanıcı olup, güzel içerikler, açıklamalar hazırladığınız takdirde güzel dönüşler alırsınız ücretsiz videoları izleyerek püf noktalarını öğrenebilir bu bilgileri aktararak para kazanabilirsiniz.

Kadınların vazgeçilmez arzusu dekorasyon, hiçbir şey çöp değildir değerlendirmek, dönüştürmek fıtratımızda var yoğurt kaplarından kutular, iplerden makrome süsler, hasırlarda suplalar, alçılar dan taş duvarlar, fırça saplarından ahşap dekor, merdivenler ve daha neler neler her şey bir kadının ona dokunması ile başlar.

Ufak maliyetlerle evlerinizi dekore edebilirsiniz dilerseniz bunların da satışını yaparak para kazanabilirsiniz.

internet üzerinden yürüttüğüm kendime zaman ayırdığım bir işim var Her yelpazede, ürünler bulunan bir firmayla çalışıyorum görseller elime geliyor paylaşıp satış yapıyorum ve komisyonu mu alıyorum geri kalan tüm işler ile firma ilgileniyor.

Sizlerde bu işi yaparak para kazanabilirsiniz detaylı bilgi almak için @seymacablog Instagram adresime mesaj atabilirsiniz.

En güzel terapim dikiş dikmek, ister hobi olsun, ister para kazanmak için olsun bu işi yapabilirsiniz. internetten videoları izleyerek kendinizi geliştirebilirsiniz diktiğiniz ürünleri sosyal platformlar üzerinden satarak paraya çevirebilirsiniz.

Boyayarak istediğim her şeyi değiştiriyorum kadın olduğu her yeri güzelleştirendir. Bazen ufak dokunuşlarla, bazen samimiyet ile, bazen de sadece varlığı yeterlidir.

Yıllar geçtikçe, insanın zevkleri, renkleri değişiyor var olana hiçbir zaman katlanmak zorunda değiliz ufak maliyetlerle kullandığımız eşyaları istediğimiz renklere boyayabilir, istediğimiz kumaşla yeniden kaplayabiliriz.

Çok uygun maliyet ile eski banyomu, boyadım ve bambaşka bir yer haline geldi sizlerde banyonuzu mobilyalarınızı, çelik kapınızı, odalarınızı hatta mutfak dolaplarınızı bile boyayabilirsiniz.

Yeter ki cesaret edin sayfada örnekleri mevcut sizde bakıp fikir sahibi olabilirsiniz.

Evlenip çocuk sahibi olunca çalışmak zorlaşıyor. Online satış yaparak kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Sizler de bahsettiğim şeyleri deneyebilirsiniz.

Kendinizin farkına varın, istediğiniz hobiyse hobi, iş ise iş, para ise para bloggerlik ise bloggerlik hepsinin yollarından az çok size bahsettim, artık gerisi sizde klasik olacak ama inanmak başarmanın yarısıdır.
Yazan: Şeyma OKATAN
@seymacablog
@mevlid_tasarim_butik

Seyma OKATAN’a sonsuz teşekkürler.

Sizinde evden para kazanmak ile fikirleriniz varsa bu siteden paylaşın.

Destek için yorum yapabilir, sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Özgül dedi ki:

  Önerileriniz benim için çok faydalı oldu. Pandemi nedeniyle yaşadığımız şu zor günlerde evden kazanç sağlayabileceğim fikirler arıyordum. İlgi alanıma ve becerilerime uyan birine hemen başlıyorum.
  Teşekkürler.

 2. İlve dedi ki:

  Ev yemekleri satıp da para kazanmak mümkündür. Özellikle yerel mutfaklara çok fazla talep var. Önce kendi çevrenize daha sonra da internet üzerinden bulduğunuz müşterilere satış yapabilirsiniz.

 3. Oktay dedi ki:

  Harika fikirler paylaşmışsınız. İnternette pek çok fikir var bu konuda ancak hangisinin kazandıracağını kestirmek pek mümkün olmuyor. Deneyimlerinizi paylaşıp yönlendirdiğiniz için teşekkürler.

 4. Filiz dedi ki:

  Evde çalışıp para kazanma konusunda birçok site gezdim ancak böylesine samimi bir dille yazanı görmedim. Son derece faydalı bilgiler vermişsiniz. Ben de evcil hayvan bakıcılığı yapıyorum. Özellikle yaz aylarında kedi – köpek besleyip de tatile çıkmak isteyen çok oluyor. Size de tavsiye ederim.

 5. Cengiz dedi ki:

  El emeklerinizi kullanarak ya da internetin olanaklarından yararlanarak çabanıza göre küçük ya da büyük gelirler elde edebilirsiniz. Bilgisayarla haşır neşirseniz yapabilecekleriniz çok daha fazladır.

BİR YORUM YAZ