Delta Finans

Instagram Çekilişleri İle Ek Gelir Fırsatları

Instagram Çekilişleri İle Ek Gelir Fırsatları

Bir önceki yazımızda Instagram’da gerçekleşen çekilişlerin güvenilir olup olmadıklarını sorgulamıştık. Bu yazımızda size Instagram çekilişlerinin adil olup olmadığını, çekilişlerde çıkan hediyelerin gerçekten kazanan kişilere verilip verilmediğini inceleyeceğiz. Instagram çekilişleri ile ek gelir elde etmek nasıl mümkün oluyor, bu konuya da değineceğiz. Ancak yazı serimiz boyunca daha farklı yöntemleri sizlerle paylaşıyor olacağız. Özellikle amacımız ek gelir elde etmektir. Bunun için tüm yazı serimizi okumanızı tavsiye ederiz.

Instagram’da adil olarak çekiliş düzenleyen çekiliş sayfaları bulunuyor. Instagram’da çekiliş düzenleyenlerin adil olup olmadıklarını anlamak aslında çok kolay. Her şey Instagram çekilişlerini yaptıkları çekiliş araçlarından ibaret. Bu çekiliş araçları güvenilir ve dışarıdan sorgulamaya müsaitse o sayfa güvenilirdir. Ancak nadiren de olsa çekilişi kazanan kişileri Instagram gönderilerinde etiketlemeyen sayfalar, hatta çekiliş kazananlarını engelleyen sayfalar bulunuyor. Bu sayfaları nasıl tespit edebileceğimizi yazı serimizde görerek, inceleyeceğiz. Sahte çekiliş sayfaları ile ek gelir elde etmek mümkün değildir.

Instagram İle Ek Gelir Elde Etmek İçin Güvenilir Çekiliş Sayfaları

Instagram’da ek gelir amacıyla çekilişlere katılıp, bu sayfaların dağıttığı hediyeleri kazanıp, bunları Letgo veya Sahibinden gibi platformlar üzerinden satarak ek gelir elde etmek mümkündür. Instagram çekilişlerine ek gelir elde etmek amacıyla katılmak tamamen ücretsizdir, zor ve zahmetli değildir ancak iyi takip etmek gereklidir. Güvenilir sayfalar çekiliş kazananlarını etiketlemektedirler ancak bazıları bunu yapmamaktadırlar. Bu durumda güvenilir sayfaları tespit etmemiz gereklidir. Bunun için her yeni yazımızda güvenilir çekiliş yapan sayfaları sizlerle paylaşacağız. Ayrıca Instagram çekilişlerinde kazanma şansımızı nasıl artırabiliriz, bu konuyu da detaylı bir şekilde inceleyeceğiz. Her şey ev hanımlarının veya evde yaşam sürdürenlerin ek gelir elde etmesi içindir. Şimdiden bol kazançlar ve bol ek gelir kazanmanızı dileriz.

Keramika (keramikashop) kendi ürün grubuyla ilgili sık sık çekiliş düzenleyen bir sayfa. 444’lü telefon numarası ve kurumsal bir şekilde oluşturulmuş web sayfasıyla %100 güvenilir çekilişler düzenlemektedir. Ek gelir elde etmek için mükemmel bir kaynaktır. Keramika’da bulunan ürünler her evin ihtiyacıdır, ek gelir modelleri için birebirdir. Çok kolay bir şekilde Letgo üzerinden satarak hediye olarak kazandığınız ürünleri nakte dönüştürebilir ve böylece ek gelir elde edebilirsiniz.

Erzurum merkezli TEMA Mağazalar Zinciri, güvenilir Instagram çekilişleri düzenleyerek takipçilerine Midi Fırın, Kahve Makinesi, Cam Sehpa v.b. hediyeler dağıtmaktadır. Ek gelir için harika ürünler bulunmaktadır. Anonim Şirketi (A.Ş.) ticari unvanıyla faaliyet gösteren şirketin düzenlediği çekilişlere katılarak, buradan kazanılan çok çeşitli ev eşyalarını kazanabilir ve Letgo uygulaması üzerinden satarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Keramika ve TEMA gibi güvenilir firmalar kazandığınız hediyeleri ücretsiz kargo ile adresinize göndermektedirler. Hiçbir zaman ücretli kargo ile hediye kabul etmeyiniz. Bu şüpheli bir durumdur. Gerçek olsa bile ek gelir kazancınızı kargo parası olarak ödemenize ve daha az kazanmanıza neden olacaktır. Neden şüpheli bir durum olduğunu sonraki yazılarımızda detaylı olarak inceleyeceğiz.

Instagram’da çekiliş düzenleyen güvenilir sayfaları incelemeye ve sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Sahte Instagram çekilişleri düzenleyen sayfalardan uzak durmalısınız ve bunlarla vakit kaybetmemelisiniz. Yüksek ek gelir kazanımları için güvenilir çekiliş sayfalarının düzenlediği çekilişlere katılım sağlamak en doğrusu olacaktır. Instagram çekilişleri ile ilgili diğer yazımız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ