Delta Finans

Akbank VIOP Hesabı Nasıl Açılır?

Akbank VIOP Hesabı Nasıl Açılır?

Akbank VIOP hesabı açmak için yapmanız gerekenlerden bahsettik. Sizler de Akbank kullanıcısıysanız, verilen talimatlara göre hareket ederek hızlı bir şekilde Akbank hesabı açabilir ve işlemlerinize başlayabilirsiniz. 

Akbank bankasını kullanarak, yapacağınız işlemleri hızlı bir şekilde sağlayabilir, piyasa durumunu hızlı bir şekile kontrol edebilirsiniz. 

Anlık borsa ve Akbank yatırımcı uygulamaları ile piyasa durumunu hızlı bir şekilde kontrol edebilirsiniz. VIOP bünyesinde yapacağınız alım satım emirleri ile bütün piyasa verilerini takip edebilir, işlemlerinizi hızlı şekilde yapabilirsiniz. 

Akbank Yatırımcı mobil uygulaması ile yapacağınız alım satım emirleri ile piyasayı takip etmeden de yolunuzu çizebilir, doğru şekilde alım satım yapabilirsiniz. 

Akbank Mobil Yatırımcı Uygulaması

İşlemlerinizi masaüstü bilgisayarınızdan yapmak için ise Akbank bankasının geliştirmiş olduğu anlık borsa uygulaması ile yapmanız mümkün. Akbank Anlık Borsa uygulamasını açtıktan sonra “ Akbank İnternet” sistemine giriş yaparak yatırım hizmetleri menüsüne giriş yapın. Giriş yaptığınız bölümde karşılaşacağınız hizmetler ile kısa bir eğitim sizleri bekliyor olacaktır. Canlı destek veya finansal danışmanlarını ile hızlı bir işlem gerçekleştirebilir, yatırımlarınızı hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. 

Mobil uygulama üzerinden de istediğiniz işlemi anlık olarak kolaylıkla da yapabilmektesiniz. Tek yapmanız gereken, Mobil cihazınızdan market bölümüne girerek Akbank yatırımcı mobil uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. 

Akbank mobil uygulaması ile yatırım ve döviz işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirin. Yeni açacağınız hesap ile alım satım emirlerinizi yapın. Yeni açtığınız hesap üzerinde Merkezi kayıt kuruluşu ve takas bank üzerinde inceleme sonrası bir iş günü içinde hesabınız aktif olacaktır. Hesabınızın onaylanması sonrası bütün işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Akbank uygulaması üzerinden yapacağınız işlemleri şu şekilde takip ediniz. Akbank internet, yatırım hizmetleri ve VIOP bölümüne tıklayarak teminat yatırma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu yatırım işlemlerinizi yapabileceğiniz saatler ise 09:00 ve 15:45 saatleri arasında gerçekleşebilmektedir. Teminatlarınızı çekebilmeniz için belirlenmiş olan saatler içinde gerçekleştirebilirsiniz. 

İnternet üzerinden yapacağınız araştıramalarda birçok firmanın uygulaması ile karşılaşmanız mümkün. En doğru seçenek ise sizlerin kullandığı banka olarak kabul edilmektedir. Kendi bankanız ile çalışmanız sizlere hem artı olarak geri dönecek hem de  banka bünyesinde kredi çekme imkanınıza da olanak sağlayacaktır. Bu sebepten dolayı Akbank kullanıcısıysanız mutlaka bu uygulamayı kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ